top of page
Одуванчик Парашют Seed

KONTAKTI

MŪSU PIEREDZE VAR TEV NODERĒT!

Cilvēka dzīvē darbojas cēloņu un seku likumi. Viss ir enerģijas un enerģiju plūsmu cirkulācijas. Jebkurš dzīves notikums vispirms notiek cilvēka Dvēselē, tikai pēc tam tas materializējas cilvēka dzīvē.

Dvēselē glabājas visa informācija un enerģija par šo dzīvi, iepriekšējām dzīvēm un paaudzēm.  

  Jebkurš notikums dzīvē ir sekas tam, kas notiek cilvēka Dvēselē. Jebkura neizdošanās, nespēja sasniegt mērķi, slimība vai šķēršļi dzīves procesos ir negatīvu enerģiju sakrājumi cilvēka Dvēselē - grēki, kas pieļauti šajā vai iepriekšējās dzīvēs vai nodoti pa paaudzēm. Tie  rada enerģiju cirkulāciju traucējumus un līdz ar to rodas problēmas fiziskajā ķermenī un dzīves apstākļos.
    Mēs palīdzam cilvēkam saprast, kas notiek viņa enerģētikā un mācam praktiskas metodes, kā harmonizēt un līdzsvarot Dvēseli, transformēt negatīvas enerģijas uz pozitīvām un risināt aktuālus dzīves apstākļus, sasniegt sev svarīgus mērķus un uzlabot veselību.

     Lioss Aktavio ir neparastākais cilvēks, kurš elpo ar to, lai nokļūtu noslēpumainajā, ar parastām acīm neredzamajā smalkajā pasaulē. Šis cilvēks ir ļoti dziļi un plaši iepazinis eksistences salikumus un likumsakarības cilvēkā - tātad Visumā.

     Ikviens ceļš uz augstākajām patiesībām aizsākas mūsos.  Ikviens ceļš sākas ar pirmo soli. Lioss Aktavio mācības ir iedvesma un iespēja spert šo soli, tas ir drošs un uzticams ceļa biedrs. Tā ir karte, kas vedīs uz Jauno dienu, kurā viss ir iespējams, kuru pavada gaisma un saules skaistums, siltums, harmonija, līdzsvars un mīlestība.

Lioss Aktavio

LAWIO – Aktavio Lioss™ iedvesmas un iespēju pasaule.

Autordarbi- video, mūzika, dabas skaņas, garīgās zināšanas, jebkādas diagnozes, enerģētika. 40 gadu pieredze garigajā attīstībā.

Снимок экрана 2018-08-17 в 9.43.58.png
Медитация на берегу моря

20 gadu darba pieredze. Zemapziņa, meditācijas, konsultācijas, dvēseles struktūru attīrīšana, harmonizēšana, veidošana. Auras foto

SAZINĀTIES

Labprāt atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un sniegšu jebkuru informāciju

SAZINĀTIES

Labprāt atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un sniegšu jebkuru informāciju

bottom of page