top of page

НОВОСТИ

Мы — команда, которая строит себя, учится и помогает другим, делясь своим опытом и процессами, которые мы совершенствовали на протяжении десятилетий.

INTERESĒ IEMĀCĪTIES, PIESAKIES

TĪRA DVĒSELĪTE- SKATĀS, REDZ TAISNI, JŪT PATIESI, SAPROT SIRSNĪGI, PATEICAS JUTEKLISKI, DZĪVO PLAŠI, DODOT PRIECĀJĀS- KATRS MIRKLIS GANDARIJUMS! MĪLESTĪBU KĀ DZIDRU AVOTA ŪDENI PADZERĀS, AR IZSLĀPUŠAJIEM PADALĀS, VISUR KĀ MĀJĀS JŪTĀS.

Nonākt pie tīras apziņas ir sarežgīti, bet to panākt, attīstīt, uzturēt un uzlabot ir dzīves darbs un rožu lauks ko kopt, lolot, rūpēties- mīlēt sevi!

Laba dzīve, harmonija un saskaņa ar pasauli- tā ir dāvana. Tikai viena nianse, šī dāvana ir jānopelna- jāatbrīvojās no savām iekārēm, pieķeršanām, idealizācijām- grēkiem. Uz labu dzīvi noteikti ir jātiecās, jāiet un jāveido- tikai jāveido apziņa, kas tad ir laba dzīve (tīra, brīva Dvēselīte).

Kas ir laimīgs cilvēks?

Laimīgs cilvēks ir skaidra apziņa, dzīves sapratne, uztvere, elastība, realitātes uztvere un procesu likumsakarību sapratne- redzējums. Dievišķās gribas klātesamības uztvere, ticība visā. Skaidra apziņa un tīra Dvēselīte- Mīlestība! Nepārtraukta virzība, attīstība un pilnveidošanās. Kam to vajag, tas ir laimīgs cilvēks. Jo laimīgāks cilvēks, jo vairāk mīlestības- Dieva griba, gādība un virzība.

Kāpēc cilvēkiem ir tendence atspoguļot labo, nevis patieso?

Cilvēki tiecas saņemt tikai labāko un atgrūsties no nevēlamā- nepieņemšana (Dieva pasaules nepieņemšana- lepnības uzkrāšana).

ЕСТЬ МНОГО ВИДОВ МЕДИТАЦИИ — найдите тот, который подойдет именно вам.
Порадуйте себя и обретите баланс ума, души и жизни. Побалуйте себя, чтобы для вас и окружающих был баланс, мир и благословение!
Чтобы получить реальные перемены в жизни, надо изменить характер, жизненные взгляды, прошлый опыт и накопления.
На любом уровне и процессе медитации меняется жизненный путь, судьба самого себя, детей, внуков и всех людей вокруг. Вот почему это важно.
Развиваются чувства, которых вы никогда в жизни не чувствовали.

 

Meditācija tieši Tev.jpg

СВЯЗАТЬСЯ

Буду рад ответить на Ваши вопросы и предоставить любую информацию.
При покупке урока вы получите подтверждение на электронную почту и я свяжусь с вами в ближайшее время, чтобы согласовать время урока.

Aurafoto_edited.jpg

Увидьте и познайте свой невидимый мир!

Профессиональная диагностика ауры и чакр в Риге с 2010 года.
Ценные советы для познания и совершенствования себя.

​Дополнительная информация о фотографии ауры

http://www.aurafoto.lv/auras-fotografija/

СВЯЗАТЬСЯ

Буду рад ответить на Ваши вопросы и предоставить любую информацию.
При покупке урока вы получите подтверждение на электронную почту и я свяжусь с вами в ближайшее время, чтобы согласовать время урока.

Беспрецедентный и уникальный вид массажа, единственный в Латвии.

Вы хотите улучшить жизненную энергию, радость жизни, здоровье, отношения с детьми и родителями, рабочие дела, денежные потоки и стать лучше для себя и окружающих. Обрести внутреннюю гармонию и баланс.

Снимок экрана 2023-03-11 в 14.08.56.png

СВЯЗАТЬСЯ

Буду рад ответить на ваши вопросы и предоставить любую информацию

bottom of page