top of page

TIBETAS DZIEDOŠO TRAUKU MASĀŽA

NEBIJIS UN VIENREIZĒJS MASĀŽAS VEIDS VIENĪGAIS LATVIJĀ

Aicinam Tevi piedzīvot neaizmirstamas sajūtas meditācijā ar Tibetas dziedošiem traukiem, ko papildina Aktavio Lioss™ mūzika un video smalkās Visuma vibrācijās.

trauki

KĀDĒĻ VAJADZĪGA ŠĪ MASĀŽA

Radi dzīvē veiksmi un brīnumus pats sadarbībā ar mums!

Ļaujies skaņu vibrācijām, kas attīra negatīvo enerģiju blokus, un Tu iegūsi:

lawio

Uzlabojas asinsrite, limfātiskā, nervu un gremošanas sistēmu darbība. Atjaunojas orgānu, muguras, muskuļu un galvas darbība, līdzsvarojas asinsspiediens, attīrās locītavas.

lawio-icon-2.png

Uzlabojas attiecības ar sevi un apkārtējiem cilvēkiem, bērniem, vecākiem, draugiem.

lawio-icon-3.png

Aktivizējas seksuālā un tīra zemes enerģija, kas atbild par naudu, attiecībām, labklājību un visu materiālajā pasaulē.

lawio-icon-4.png

Ķermenis kļūs viegls, brīvs un uztvere skaidra. Atbrīvojas no negatīvām emocijām un bailēm.

lawio-icon-5.png

Rodas emocionālā brīvība, iespēja ienākt jaunām idejām un uzlabojumiem visās dzīves jomās, sasniegt esošos mērķus un ģenerēt jaunus.

MASĀŽA TIEM, KAS VĒLĀS

Vēlies uzlabot dzīvības enerģiju, dzīvesprieku, veselību, attiecības ar bērniem un vecākiem, darba lietas, naudas plūsmas un kļūt labāks cilvēks priekš sevis un apkārtējiem? Vēlies iegūt iekšējo harmoniju un līdzsvaru.

IEPAZĪT,  ATBRĪVOT SAVUS BLOKUS

Tev dzīve vai cilvēki dara pāri? Tev nav iemācījuši mīlēt sevi? Daudz šaubu, vērtējumu, dusmu. nesaproti sevi un kāpēc apkārt notiek viss tas, kas notiek. Jūties noguris, daudz strādājis, iztukšots, stresā?Atvēli laiku sev - mīli sevi! Izjūti šīs enerģētiskās masāžas brīnumaino spēku!

Uzlabo emocionālo labsajūtu un fizisko veselību!

Женщина и Белый Пластик

UZLABOT DZĪVI

Tā ir dziļa prāta, ķermeņa un Dvēseles attīrīšanās un piepildīšanās ar mīlestību. Iespēja saklausīt un atrast risinājumus aktuāliem dzīves jautājumiem, mērķu sasniegšanai un veselības uzlabošanai.

Masāža(2).jpg

IEPAZĪT HARMONIJU

  Skaņu un vibrāciju daudzveidība, piepildīta ar bezgalīgu Visuma mīlestību, ievedīs Tevi brīnišķīgā izjūtu pasaulē – spēcīgas vibrācijas masēs Tavu enerģētisko ķermeni, tīrīs enerģiju blokus, atjaunos enerģiju cirkulāciju un harmoniju smalkās Dvēseles struktūrās. Tevī ienāks atbrīvotība, miers, harmonija un līdz ar to veidosies veiksmīga dzīves ceļa iespēja, atvērtība.

Медитация на берегу моря

Andris atsauksme.

Dziedošo trauku skaņu meditācija bija neaprakstāma pieredze, kura manā dzīvē radīja patīkamas pārmaiņas un iedvesmojošu atklāsmi par meditācijas spēku. 

Šī meditācija, kurā skanēja dziedošie trauki, ne tikai iepazīstināja mani ar jaunu meditācijas veidu, bet arī nesa man nepārvaramu miera un vienotības sajūtu.

Kad skanēja dziedošie trauki, es piedzīvoju pilnīgu atslābumu un iedvesmojošu sajūtu. Šī ieguldītā laika mirklī esmu pieredzējis dziļu meditāciju, kas atnesa to vienotību ar sevi un apkārtējo pasauli, kas bija kaut kas pilnīgi unikāls. 

Šī pieredze iedvesmoja mani dziļāk izpētīt meditācijas ceļu un izprast, cik spēcīga ir cilvēka prāta un emocionālā līdzsvara ietekme uz ikdienu.

Dziedošo trauku skaņu meditācija izrādījās īpaši noderīga stresa un spriedzes mazināšanā. Tā man ļāva aizmirst par ikdienas rūpēm un koncentrēties uz šeit un tagad. Es jutos, it kā tiktu pārvietots uz citu pasauli, kurā valda pilnīga saskaņa un harmonija.

Katra dziedošo trauku skaņa bija kā dziļa vibrācija, kas skaloja manu dvēseli un prātu no ikdienas raizēm un trokšņiem. Katra nots un vibrācija, kas plūda caur mani, radīja sajūtu, ka esmu pilnībā vienotībā ar pasauli, atverot man iespēju dziļi iegrimt meditācijas pasaulē.

 

Es esmu pateicīgs par šo neaizmirstamo pieredzi, kas ir mainījusi manu dzīvi uz labo pusi. :)

Pēc masāžas vēl ilgi negribējās runāt, vēlme bija būt vienatnē ar sevi, ar savu Dvēseli. Tas bija brīnišķīgs un skaists ceļojums!” Ieguvu sirdsmieru un labsajūtu no dziedošu trauku masāžas.

Kristīne

KĀ NOTIEK MASĀŽA

 Masāžas laikā cilvēks stāv ar kājām lielā dziedošā traukā. Skaņu vibrācijas iet caur ķermeni no pēdām uz augšu, attīrot un harmonizējot zemes jeb seksuālo enerģiju. Ar mazāku dziedošo trauku notiek pieskaršanās ķermenim. Skaņu vibrācijas tīra un harmonizē enerģētiskos centrus jeb čakras, auru un Visuma jeb garīgās enerģijas plūsmu.Fonā iet video, kas uzlabo emocionālo stāvokli. Attīra enerģētiku un telpas. Masāža notik stāvus un guļus.     Aktavio Lioss™ mūzika  un video procesa laikā pastiprinās dziedošo trauku iedarbību, radot pozitīvu iedarbību uz cilvēka zemapziņu. 

trauki

NODARBĪBAS ILGUMS 60 MINŪTES. 

MASĀŽAS UNIKALITĀTE:

​Masāžas laikā tiek atskaņoti īpaši Aktavio Lioss  vido, kas radīti augsta līmeņa enerģijās un palīdz attīrīt un mainīt pagātnē sakrātās negatīvās domas un emocijas un veidot Dvēselē mīlestību.

MĪLI SEVI! TAVU DZĪVI GAIDA LIELAS PĀRMAIŅAS!

Komplekta nodarbībās sniegtās zināšanas un metodes ir balstītas uz Lioss Aktavio 40 gadu ilgajiem pētījumiem cilvēka, dzīvības un Visuma procesu enerģētikā un izstrādātajā metodoloģijā "Dvēseles terapija". Cēloņu-seku likumsakarības, mijiedarbības dzīves slāņos. Dziļu pētījumu veikšana ar telepātijas palīdzību. Ir zināmi cēloņi, kāpēc ar cilvēku notiek tas, kas notiek. To var mainīt, uzlabot. Ja ir problēmas ar veselību, darbu, attiecībām, naudu, ģimeni, bērniem, tas nozīmē, ka trūkst mīlestības. Tas ir jāmācās katru dienu. Atliek rīkoties un mainīties!

 

Esi ar mums un Tava Dvēsele atradīs ceļu uz mīlestību!

davanu karte.jpg

DĀVANU

KARTE

Pārsteidz savus tuvos, mīļos, draugus, kolēģus ar unikālu dāvanu! Vai tāpat esi līdzās, tiem kam interesē uzzināt par sevi ko vairāk!

SAZINĀTIES

Labprāt atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un sniegšu jebkuru informāciju

Paldies, ka iesniedzāt!

bottom of page