top of page

KOMPLEKTS

ATTĪRI SAVU ENERĢIJU

Uzsākot jaunu gadu, Tev noteikti ir mērķi, plāni un jaunas apņemšanās. Bet vai Tev ir enerģija, lai tos realizētu? Jo kāda jēga no visiem plāniem, ja nav dzīvē vissvarīgākā – enerģijas!

kaema

KĀDĒĻ VAJADZĪGS ŠĪS KOMPLEKTS

UZDOD SEV JAUTĀJUMUS!

lawio

Vai jūties harmonijā ar sevi, esi vesels un dzīvesprieka pilns?

lawio-icon-2.png

 Vai Tevi apmierina attiecības ar tuvajiem cilvēkiem?

lawio-icon-3.png

Vai Tu jūties efektīvs savā dzīvē? Nevari sasniegt savus mērķus personīgā dzīvē un biznesā?

lawio-icon-4.png

Vai Tu realizē sevi darbā un esi gandarīts ar saņemto naudu?

lawio-icon-5.png

Ja kaut uz vienu jautājumu Tava atbilde ir “NĒ”, tas ir signāls, ka šai dzīves jomā esi sakrājis negatīvu enerģiju. Tavas paša postošās rīcības, domas un jūtas traucē harmonisku enerģiju cirkulāciju un rada šo problēmu.

Negaidi, ka negatīvā inerce pieņemas spēkā un problēma saasinās!

NO KĀ SASTĀV KOMPLEKTS

SĀC ATTĪRĪT SAVU ENERĢIJU, IZPRAST PROBLĒMAS CĒLOŅUS UN MAINĪT TOS UZ POZITĪVO!

Tas ir Tavos spēkos un mēs Tev palīdzēsim!
ESAM IZVEIDOJUŠI UNIKĀLU “ATTĪRI SAVU ENERĢIJU” KOMPLEKTU, lai Tu varētu 5-8 nedēļu laikā efektīvi celt savu enerģijas potenciālu, pielietojot iedarbīgas Dvēseles terapijas prakses.

1

PROFESIONĀLA AURAS UN ČAKRU DIAGNOSTIKA UN KONSULTĀCIJA PIRMS UN PĒC ATTĪSTĪBAS PROCESIEM (katras ilgums 30 minūtes).

TAVS IEGUVUMS- auras foto apzināsies, kā darbojas Tava enerģētika – aura, čakras, enerģiju bloki, deformējumi, stiprās puses. Uzzināsi, kas Tev traucē sasniegt mērķus, pasliktina veselību un nospiež emocionāli. Iegūsi vērtīgus padomus sevis pilnveidošanai.

2

TIBETAS DZIEDOŠO TRAUKU MASĀŽA  - 4 seansi (1x nedēļā, procedūra ilgst 60 minūtes).

TAVS IEGUVUMS- Tibetas dziedošo trauku masāžas laikā attīrīsi savus enerģiju blokus, atjaunosi enerģiju cirkulācijas, piedzīvosi neaizmirstamas sajūtas, līdz ar to uzlabosi gan fizisko veselību, gan emocionālo labsajūtu, gan uzlabosi attiecības, darba un naudas lietas.

3

1 SPECIALIZĒTA MEDITĀCIJA “SATIEC SEVI” (ilgums 60 minūtes).

TAVS IEGUVUMS– meditācijā notiek Dvēseles struktūru harmonizēšana un piepildīšana ar mīlestību. Tu pieskarsies izjūtām, kuras vēl nepazīsti – pieskarsies savai Dvēselei, Mīlestībai. Caur Mīlestību raisīsies risinājumi visiem dzīves jautājumiem.

4

MEDITATĪVS VIDEO “VĒLMJU VARAVĪKSNE”, ko skatīties regulāri mājās 2-3x nedēļā.

TAVS IEGUVUMS- Lioss Aktavio meditatīvais video radīts smalkās enerģijās, kas dziedinās Dvēseli, prātu un garu. Regulāri skatoties video, Tu samazināsi prāta haosu un stresu, attīrīsi negatīvās enerģijas, atjaunosi iekšējo līdzsvaru, mieru un būs vieglāk sasniegt mērķus.

JAUTĀJUMI - ATBILDES

VISA ATTĪSTĪBAS PROCESA LAIKĀ.

MAKSA:
Komplekts maksā 300 Eur (tā vērtība ir 460 Eur).

PAPILDU INFORMĀCIJA:
Sazinies ar mani, lai uzzinātu vairāk un sāc attīrīt savu enerģiju un uzlabot dzīves kvalitāti jau tagad!

Iveta Kokoreviča- Dvēseles terapeite
Tālr. : 26423699
E-pasts: iveta.lawio@gmail.com

lawio

BONUSI KOMPLEKTĀ

Pērkot komplektu, saņemsi arī bonusus:

  • Meditācijas video “Vēlmju varavīksne” vienmēr paliks Tavā lietošanā.

  • Uzsākot attīstības procesu 2024.gada janvārī, dāvanā saņemsi Lioss Aktavio meditatīvo mūzikas albumu “Dabas pieskāriens”.

MEDITĀCIJAS UNIKALITĀTE:

​Meditācijā tiek atskaņota īpaša Aktavio Lioss meditācijas mūzika, kas radīta augsta līmeņa enerģijās un palīdz attīrīt un mainīt pagātnē sakrātās negatīvās domas un emocijas un veidot Dvēselē mīlestību.

KOMPLEKTS TIEM, KAS VĒLĀS

Vēlies uzlabot dzīvības enerģiju, dzīvesprieku, veselību, attiecības ar bērniem un vecākiem, darba lietas, naudas plūsmas un kļūt labāks cilvēks priekš sevis un apkārtējiem? Vēlies iegūt iekšējo harmoniju un līdzsvaru?

PIEŅEMT SEVI UN CITUS

Tev dzīve vai cilvēki dara pāri? Tev nav iemācījuši mīlēt sevi? Ir daudz šaubu, vērtējumu, dusmu, nesaproti sevi un kāpēc apkārt notiek viss tas, kas notiek? Mēs sniegsim labāku sapratni!

Художественный портрет

PIEDOT SEV UN CITIEM

Vēlies uzlabot attiecības ar sevi un apkārtējiem, tuviem cilvēkiem? Gaidi atzinību no apkārtējiem, dzīvo ar vainas sajūtu? Iemācies dzīvē piedot un iemācīsies pieņemt! Ja to vēlies, šīs komplekts ir tieši Tev!

Forest Walking

IEPAZĪT MĪLESTĪBU

Jūties dusmīgs, vīlies, lieks, atstumts, nesaprasts, pazemots, sāpināts, slimīgs, neveiksmīgs, nabadzīgs, aizvainots vai vienkārši noguris? Palīdzi citiem, aizmirstot par sevi? Tagad viss būs citādāk! Kļūsti pašpietiekama personība!

Освещенные Flower Bud
Бродя Traveler

MĪLI SEVI, TAVA DZĪVE
VAR MAINĪTIES!

Esi ar mums un Dvēsele atradīs ceļu uz mīlestību!

Nodarbību zināšanas un metodes ir balstītas uz Liosa Aktavio 40 gadu ilgajiem pētījumiem cilvēka, dzīvības un Visuma procesu enerģētikā un izstrādātajā metodoloģijā "Dvēseles terapija". Cēloņu-seku likumsakarības, mijiedarbības dziļos slāņos, dziļu pētījumu veikšana ar telepātijas palīdzību. Ir zināmi cēloņi notikumiem cilvēka dzīvē, un to var mainīt, uzlabot. Ja ir problēmas ar veselību, darbu, attiecībām, naudu, ģimeni, bērniem, tas nozīmē, ka trūkst mīlestības. Tas ir jāmācās katru dienu. Atliek rīkoties un mainīties!

SAZINĀTIES

Labprāt atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un sniegšu jebkuru informāciju

26 42 36 99

Paldies, ka iesniedzāt!

bottom of page