top of page
Аннотация поверхности

AKTAVIO LIOSS VIDEO TAVAI HARMONIJAI

TU ESI TAS, KO TU DOMĀ UN JŪTI!  

Katrā cilvēkā ir spēcīga enerģija.

Kā cilvēks vada savu enerģiju?

Kādās domās un izjūtās enerģiju iesaista?

Kur virza savu dzīves potenciālu?

Pozitīvas domas un izjūtas rada pozitīvu personību, veselu fizisko ķermeni un veiksmīgu dzīvi kopumā. Prāta haoss, negatīvas domas un izjūtas iztērē milzīgu daudzumu cilvēka enerģijas, radot negatīvu personību, sāpes fiziskā ķermenī un ciešanas dzīves apstākļos.

AKTAVIO LIOSS VIDEO UN MŪZIKAS SPĒKS

Sadarbībā ar video un mūziku cilvēks var attīstīties - iemācīties vadīt savu enerģiju un transformēt savu personību un dzīvi uz labestību, harmoniju un mīlestību. Tas ir cilvēka dzīves uzdevums!

Sadarbībā ar video un mūziku cilvēkam ir iespēja:

 • Kļūt labākam.

 • Transformēt sevī pagātnē sakrātās negatīvās domas un izjūtas.  Iemācīties domāt pozitīvi.

 • Izjust sevi, citus cilvēkus un dzīvi harmoniski.

 • Atjaunot savu kopējo enerģētiku, kas ir pamats veiksmei visos dzīves aspektos - veselībā, attiecībās, darbā, seksā, materiālā pasaulē un visā kopējā dzīves ceļa virzībā.   

Aktavio Lioss, balstoties uz telepātisko redzēšanu un dziļām zināšanām par cilvēka enerģētiku, rada video un mūziku smalkās Visuma vibrācijās – Harmonijas enerģijās.

Šī autora darbi nesatur sadzīves un citas negatīvas enerģijas. Harmonijā radītā video un mūzika pozitīvi, ātri un spēcīgi iedarbojas uz cilvēka smalkajām struktūrām - apziņu, zemapziņu, prātu, Dvēseli un fiziskā ķermeņa šūnām, kas pozitīvi ietekmē cilvēka dzīves kvalitāti.

 

REKCIJAS KATRĀ CILVĒKĀ

Skatoties Aktavio Lioss™ video un klausoties  mūziku,cilvēkā rodas dažādas reakcijas:

 • Cilvēks aiziet plūstošā, patīkamā eiforijas stāvoklī, lidojumā, gaismā, pilnībā, piepildījumā.

 • Cilvēks aizmieg un pamostas uz video, melodijas beigām. Zemapziņā notiek dziļas, plašas un pozitīvas izmaiņas.

 • Cilvēku video, mūzika var kaitināt, radīt neapmierinātību, agresivitāti un diskomfortu.

Var aktivizēties izmaiņas dzīves apstākļos. Zemapziņā notiek pagātnē sakrāto negatīvo domu un izjūtu uzaktivizēšanās, transformācija un attīrīšanās.

Jebkura reakcija izjūtās un dzīves procesos līdzsvarojas 1-2 dienu laikā pēc video skatīšanās un mūzikas klausīšanās.   

Aktavio Lioss™ video un mūzika ir radīti harmonijas enerģijās un atspoguļo harmonijas daudzumu cilvēkā, kurš skatās video un klausās mūziku. Jo cilvēkā ir vairāk harmonijas, jo pozitīvākas rodas reakcijas. Jo cilvēkā ir mazāk harmonijas, jo negatīvākas ir reakcijas. Lai kāda rodas reakcija, sadarbojoties ar video un mūziku, cilvēks pozitīvi mainās. Tā ir iespēja virzīties uz labestību, harmoniju un labāku dzīvi.

 

KAS NOTIEK CILVĒKĀ

Jūties noguris, daudz strādājis, iztukšots, stresā? Atvēli laiku sev - mīli sevi! Izjūti šīs enerģētiskās izmaiņas brīnumaino spēku! Uzlabo emocionālo labsajūtu un fizisko veselību!   

Ļaujies skaņu vibrācijām, kas attīra negatīvo enerģiju blokus:

 • No tā uzlabojas asinsrites, limfātiskā, nervu un gremošanas sistēmu darbība. Atjaunojas orgānu, muguras, muskuļu un galvas darbība, līdzsvarojas asinsspiediens, attīrās locītavas.

 • Aktivizējās seksuālā un tīra zemes enerģija, kas atbild par naudu, attiecībām un labklājību.

 • Ķermenis kļūst viegls, brīvs un uztvere skaidra.

 • Rodas emocionālā brīvība, iespēja ienākt jaunām idejām un uzlabojumiem visās dzīves jomās.

KĀ SADARBOTIES AR VIDEO

Video

Katrs cilvēks vēlas būt mīlēts un mīlēt, dzīvot harmonijā, būt vesels, veiksmīgs un bagāts. Tam traucē cilvēka dziļākajos prāta un Dvēseles slāņos sakrāts piesārņojums - pagātnes negatīvās izjūtas, domas, pieredze, sāpes, ciešanas, neveiksmes un apziņas programmas. To ir iespēja mainīt - sadarbībā ar video un mūziku pozitīvi transformēt savu personību un dzīvi!   

 

Skatoties video un klausoties mūziku, cilvēks bieži sastopas ar sava prāta nemieru, neapmierinātību, agresivitāti, diskomfortu, ko ikdienas dzīves skrējienā neievēro. Katrs satiekas pats ar sevi.

“Kas notiek ar Tevi video un mūzikas iedarbībā, tas esi Tu pats!”.

 

Video un mūzika aktivizē un parāda tās slēptās domas un jūtas, kas mājo cilvēka prāta un Dvēseles dziļos slāņos. Agri vai vēlu tās iznāk uz āru un izpaužas fiziskā ķermenī un dzīves apstākļos kā slimības, neveiksmes un ciešanas.   

Video un mūzikas smalko vibrāciju iedarbībā sakrātās negatīvās domas un izjūtas uzaktivizējas un atraisās. Līdz ar to cilvēkam ir iespēja iepazīt sevi un apzināti vadīt savas dzīves procesus uz harmoniju. Tā ir iespēja arī trenēt koncentrēšanos un gribu un mainīt negatīvās izjūtas uz harmonijas izjūtām - dusmas, stresu, agresiju, pretestību u.c. nevēlamas izjūtas uz sapratni, pieņemšanu, piedošanu, pateicību, pazemību, cieņu un ticību.

Tas ir nepieciešams cilvēka Dvēselei un attīstībai. Pretējā gadījumā cilvēka dzīve iet pašplūsmā, pagātnes negatīvo domu un izjūtu inercē.

          To ir iespēja mainīt - sadarbībā ar mūziku un video pozitīvi transformēt savu personību un dzīvi!


      Klausoties mūziku un skatoties video, cilvēks bieži sastopas ar sava prāta nemieru, neapmierinātību, agresivitāti, diskomfortu, ko ikdienas dzīves skrējienā neievēro. Cilvēks satiekas pats ar sevi. “Kas notiek ar Tevi mūzikas un video iedarbībā, tas esi Tu pats!”. Mūzika un video aktivizē un parāda tās slēptās domas un jūtas, kas mājo cilvēka prāta un Dvēseles dziļos slāņos.

     Agri vai vēlu tās iznāk uz āru un izpaužas fiziskā ķermenī un dzīves apstākļos kā slimības, neveiksmes un ciešanas.


      Mūzikas un video smalko vibrāciju iedarbībā sakrātās negatīvās domas un izjūtas uzaktivizējas un atraisās. Līdz ar to cilvēkam ir iespēja iepazīt sevi un apzināti vadīt savas dzīves procesus uz harmoniju. Tā ir iespēja arī trenēt koncentrēšanos un gribu un mainīt negatīvās izjūtas uz harmonijas izjūtām - dusmas, stresu, agresiju, pretestību u.c. nevēlamas izjūtas uz sapratni, pieņemšanu, piedošanu, pateicību, pazemību, cieņu un ticību.

    Tas ir nepieciešams cilvēka Dvēselei un attīstībai.

Pretējā gadījumā cilvēka dzīve iet pašplūsmā, pagātnes negatīvo domu un izjūtu inercē.Izjūtot negatīvu reakciju, būtiski:


   •    Saprast – viss, kas ar Tevi notiek, esi Tu pats! Tā ir iespēja savlaicīgi apzināties pagātnē pieļautās kļūdas – negatīvās domas un izjūtas un mainīt tās uz harmoniju. Jo pozitīvas domas un izjūtas, rada veiksmīgu dzīvi, bet negatīvas domas un izjūtas rada sarežģītu dzīvi.


   •    Apzināties – notiek attīstības procesi – izjūtu alķīmija. Zemapziņā sakrāto negatīvo domu un izjūtu, prāta programmu uzaktivizēšanās, transformācija un attīrīšanās.


   •    Pieņemt notiekošos procesus sevī bez agresijas un pretestības. Pieņemšana ir paziņojums Smalkajai pasaulei par vēlmi mainīties.


   •    Kontrolēt un nepieļaut negatīvu izjūtu un domu veidošanos. Nepiesārņot savu Dvēseli!


   •    Trenēt koncentrēšanos, gribu un mainīties – uz labestību, harmoniju un Mīlestību.


   •    Mazinot domu haosu, ļaut sevī veidoties harmonijai. Lai rodas iespēja iet uz Mīlestību. Lai Mīlestība atbrīvo Dvēseli un rodas iespēja uzlabot izjūtu un dzīves kvalitāti.

 

   Ieteikumi veiksmīgai sadarbībai ar Aktavio Lioss™
mūziku un video.

 


      Mūzika un video ir unikāls un spēcīgs instruments paātrinātai cilvēka personības attīstībai.


     Klausieties mūziku un skatieties video ar mērķi attīstīties, nevis iegūt kādu noteiktu stāvokli (baudu, eiforiju, lidojumu, svētlaimi u.c.).
     Praktiski padomi padziļinātai sevis pilnveidošanai
sadarbībā ar mūziku un video     Mūzika un video var palīdzēt dzīves situācijās, ja to klausīsieties Mīlestības izjūtās – labestībā, pateicībā, piedošanā, pieņemšanā, pazemībā, cieņā un ticībā.


    Iesakām veidot sevī šīs izjūtas un sadarboties ar mūziku un video – Jūsu dzīvei būs iespēja pozitīvi mainīties!


Pirms mūzikas klausīšanās un video skatīšanās (piemēri):


   •     Atrodiet laiku sev vienatnē, ērti apsēdieties, atbrīvojieties, aizveriet acis un pateicieties radītājam, sev vai dzīvei par visu labo, kas Jums dzīvē ir dots. Veltiet laiku pateicībām.

Piemēram, “Paldies, radītāj, par šo labo mirkli.”, “Paldies, dzīve, par attīstības iespējām!”. Laiks pateicībām nav ierobežots, atrodiet vismaz 5 lietas, par ko esat dzīvē pateicīgi un kavējieties katrā pateicībā iespējami ilgāku laiku. Atbrīvotā atmosfērā, sev patīkamā skaļumā tad klausieties mūziku vai skatieties video.


   •    Atrodiet laiku sev vienatnē, ērti apsēdieties, atbrīvojieties un pasmaidiet sev. Ļaujiet, lai pasmaida Jūsu seja – mīļi un silti. Veidojiet smaidu sejā un veltiet tam visu savu uzmanību. Kādu laiku kavējieties smaidā sejā. Tad izveidojiet smaidu krūtīs. Ļaujiet, lai vienlaicīgi smaida Jūsu seja un krūtis. Atrodieties kādu laiku tikai smaidā sejā un krūtīs. Pēc tam izveidojiet smaidu arī vēderā. Ļaujiet, lai vienlaicīgi smaida Jūsu seja, krūtis un vēders. Atrodies tikai šajā smaidā. Meditācijas tehnikas laiks nav ierobežots, vēlams vismaz 5 minūtes. Atbrīvotā atmosfērā, sev patīkamā skaļumā tad klausieties mūziku vai skatieties video.


Uzmanību! Mūziku nedrīkst klausīties vadot automašīnu!


 

     Ja klausoties mūziku un skatoties video rodas spēcīgas emocijas, samaziniet klausīšanās biežumu un ilgumu. Kad emocijas un uzaktivizētie dzīves procesi līdzsvarojas, turpiniet klausīties mūziku un skatīties video.


     Lai katram izdodas redzēt, dzirdēt, sajust, atrast sevi un pasauli! Mainīties un veidot pozitīvo un iet uz Mīlestību! Mūzika un video tajā palīdzēs, ja veidosiet ticību, sadarbību un attīstību!


  Ja ir vēlme uzzināt ko vairāk un plašāk, jautājiet mums!Radiet brīnumus paši sadarbībā ar mūziku un video!Jūsu smaids, labestība un griba + mūzika un video =
virzība, rezultāts, nākotne – Mīlestība!

L.Aktavio par video

Аннотация поверхности
оранжевый цветок

IZJŪTOT NEGATĪVU REAKCIJU BŪTISKI

 • Saprast – viss, kas ar Tevi notiek, esi Tu pats! Tā ir iespēja savlaicīgi apzināties pagātnē pieļautās kļūdas – negatīvās domas un izjūtas un mainīt tās uz harmoniju. Jo pozitīvas domas un izjūtas rada veiksmīgu dzīvi, bet negatīvas domas un izjūtas rada sarežģītu dzīvi.

 • Apzināties – notiek attīstības procesi – izjūtu alķīmija. Zemapziņā sakrāto negatīvo domu un izjūtu, prāta programmu uzaktivizēšanās, transformācija un attīrīšanās.

 • Pieņemt notiekošos procesus sevī bez agresijas un pretestības. Pieņemšana ir paziņojums Smalkajai pasaulei par vēlmi mainīties.

 • Kontrolēt un nepieļaut negatīvu izjūtu un domu veidošanos. Nepiesārņot savu Dvēseli!

 • Trenēt koncentrēšanos, gribu un mainīties – uz labestību, pacietību, harmoniju un Mīlestību.

 • Mazinot domu haosu, ļaut sevī veidoties harmonijai. Lai rodas iespēja iet uz Mīlestību. Lai Mīlestība atbrīvo Dvēseli un rodas iespēja uzlabot izjūtu un dzīves kvalitāti.

IETEIKUMI SADARBĪBAI AR VIDEO

    Video un mūzika ir unikāls un spēcīgs instruments paātrinātai cilvēka personības attīstībai. Skatieties video un klausieties mūziku ar mērķi attīstīties, nevis iegūt kādu noteiktu stāvokli (baudu, eiforiju, lidojumu, svētlaimi u.c.).   

Sadarbojies ar mūziku un video, līdz dzīve veidojas harmonijā. Jo regulārāk sāk pazust prāta haoss, diskomforts, sāpes ķermenī, jo lielākā harmonijā cilvēks atrodas. Būtiski izjust kaut nedaudz mirkļus, kuros cilvēks spēj koncentrēties uz pozitīvo, to izjust un kavēties tajā. No tā veidojas harmonija. Šie mirkļi veicina cilvēka attīstību un palīdz sasniegt dzīves mērķus.

Ir vairāki veidi, kā strādāt ar video un mūziku ikdienā:

 • Atskaņo video un mūziku fonā. Cilvēka zemapziņā notiek pozitīvas izmaiņas – mainās un attīrās enerģijas. Attīrās arī telpu enerģētika. Ļoti efektīvi ir atskaņot mūziku un video telpā, kur spēlējas bērni.  Mūzika un video pozitīvi ietekmē bērnu fizisko un garīgo attīstību. 

 • Skaties video un klausies mūziku, kuri rada harmonisku reakciju, notiek apzināta sevis pilnveidošana.

 • Skaties video un klausies mūziku, kuri rada sava veida diskomfortu, notiek apzināta un padziļināta sevis pilnveidošana, ja cilvēks pieņem jebkuras izjūtas un maina tās uz pozitīvām.

 • Skaties dažādus video un klausies dažādas melodijas. Katrs video un melodija sastāv no atšķirīgām, harmoniskām enerģijām. Klausoties melodijas ar dažādu enerģiju spektru, notiek daudzpusīga cilvēka attīstība.

VIDEO KLAUSĪŠANĀS LAIKĀ

 • Klausoties mūziku, atkārto pie sevis konkrētam dzīves brīdim atbilstošu mantru. Izvēlieties mantru, lai Tavās izjūtās un dzīvē veidojas pozitīvais. Mantras atkārtošanas laikā cilvēka prāts atslēdzas no sadzīves, negatīvām domām  un vada cilvēku uz viņam dzīvē vajadzīgiem procesiem. Piemēram, mantra ticības, drosmes un pārliecības veidošanai “Lai manā dzīvē ienāk tas, kas man patiešām ir vajadzīgs!”, mantra harmonijas veidošanai “Es pieņemu dzīvi tādu, kāda tā ir. Es izvēlos labestību un mīlestību.”. Šīs mantras ir vienkāršas, pozitīvas un ļoti iedarbīgas. Meditācijas tehnikas laiks nav ierobežots, ieklausieties sajūtās.

 • Klausoties mūziku, visu savu uzmanību koncentrē uz vienu izvēlētu priekšmetu vai ziedu Tavā tuvumā bez vērtēšanas. Centies, lai domas nobremzējas un ļauj apziņu fokusēt uz izvēlēto priekšmetu. Ja domas parādās, tad atkal apzināti pievērsies koncentrācijai. Un tā šai procesā trenē savu apziņu, lai pierastu disciplinēt savas domas. (Jo disciplinētu domu var koncentrēti novirzīt uz vēlamo procesu veidošanu dzīvē. Viss, ko mēs jūtam un domājam, ienāk un piepildās mūsu dzīvē – tāds ir Visuma likums!). Meditācijas tehnikas laiks nav ierobežots.

 • Skatoties video, klausoties mūziku, iztēlojies, ka Tu atgriezies kādā patīkamā vietā pie dabas, kur esi juties harmoniski, vēlams vienatnē. Atsauc atmiņā, ko tur redzēji, dzirdēji, juti. Fokusē apziņu tikai uz savām pozitīvajām izjūtām, neaktivizējot domu skrējienu. Meditācijas tehnikas laiks nav ierobežots, ieklausies sajūtās.    Izvēlies to sadarbības veidu ar mūziku, kuru tai brīdī sajūti kā vispiemērotāko.Klausies dažādas melodijas un izmanto dažādus sadarbības veidus ar video, lai notiek nepārtraukta attīstība!

Izvēlies to sadarbības veidu ar mūziku, kuru tai brīdī sajūti kā vispiemērotāko. Klausies dažādas melodijas un izmanto dažādus sadarbības veidus ar video, lai notiek nepārtraukta attīstība!

UZMANĪBU!MŪZIKU NEVAR KLAUSĪTIES BRAUCOT AR AUTO!

Ja skatoties video un klausoties mūziku rodas spēcīgas emocijas, samazini klausīšanās biežumu un ilgumu. Kad emocijas samazinās un uzaktivizētie dzīves procesi līdzsvarojas, turpini klausīties mūziku un skatīties video.   

Lai katram izdodas redzēt, dzirdēt, sajust, atrast sevi un pasauli!

Mainīties un veidot pozitīvo un iet uz Mīlestību! Video un mūzika tajā palīdzēs, ja veidosi ticību, sadarbību un attīstību!

Ja ir vēlme uzzināt ko vairāk un plašāk, jautā mums!

TAVS SMAIDS, LABESTĪBA UN GRIBA + LAWIO NEPARASTIE VIDEO, MŪZIKA = VIRZĪBA, NĀKOTNES IZMAIŅAS  – MĪLESTĪBA!

RADIET BRĪNUMUS PATS SADARBĪBĀ AR VIDEO UN MŪZIKU!

Dvēseles harmonijas studija LAWIO:

www.lawio-e.com

Iveta Kokoreviča: + 371 26423699

iveta.lawio@gmail.com

Mirdza Liepiņa:  +371 25373635  

lawiostore@gmail.com

Тематическая комната "Облака
bottom of page