top of page
Дети на крытой детской площадке

MĒS ESAM LAWIO KOMANDA

Domājiet par savu, savu vecēku un savu bērnu nākotni jau tagad!

Cilvēku Dvēselēm vajag mīlestību. Dvēsele ir tā struktūra ar savu pierdzi, kas nosaka, kas notiek cilvēka dzīvē. Tāpēc ir svarīgi to iepazīt, uzlabot un veidot. Cilvēki ir tuvi nevis tad, kad skatās viens uz otru, bet tad kad skatās vienā virzienā.

PAR MUMS

Sveiciens visiem, kas ielūkojušies pie mums ciemos, Jūs esat ļoti laipni gaidīti! Mazliet par mums... Mēs esam komanda, kas dzīvē skatās no citāda redzes punkta, jo ir liela vēlēšanās iepazīt ne tik taustāmus procesus. Iepazīt sevi, savas enerģijas un to mijiedarbību ar Visumu.
Dzīve mums ir dāvājusi lielāko dāvanu un iespēju šajā jomā- satikt savu Garīgo skolotāju. Tas ir neparastākais cilvēks, kurš elpo ar to, lai nokļūtu noslēpumainajā, ar parastām acīm neredzamajā smalkajā pasaulē. Šis cilvēks ir ļoti dziļi un plaši iepazinis eksistences salikumus un likumsakarības cilvēkā - tātad Visumā.
Esam satikušies cilvēki, kuri vēlās sevi mainīt, lai dzīvotu labāk un veidotu harmoniju sevī iekšā un tad tā veidojas apkārt.
Dvēsele ir cilvēka izjūtu pasaule un tā vada dzīves procesus. Tāpēc tās iepazīšana, mainīšana un veidošana ir pamatā Garīgajā virzībā!
Šajā lapā mēs sniegsim informāciju par mūsu darbiem, mācībām, iespējām.

Šeit Jūs varat iegādāties mūsu pašu autor darbus. Jums ir iespēja iegādāties skaistas dāvanas tuviem un mīļiem cilvēkiem, kā arī palutināt sevi ar mīļumu un siltumu. Esam izveidojuši savu radošo pasauli un vēlamies tajā dalīties ar Jums, dāvāt siltumu. Mēs ceram un ticam, ka Jūs saņemsiet patīkamas emocijas, lietojot mūsu darbus.
Ar mīlestību, Lawio komanda.

KĀPĒC VAJADZĪGA ATTĪSTĪBA

Dzīvē visiem kā vienam cilvēkiem uz zemes strādā cēloņu seku likums!

Katris no mūsu darbgaldiem-instrumentiem mūsu terapijā ir spējīgs aiziet līdz cēloņiem un tos šķīdināt un mainīt. Jāmāk izmainīt un jāmāk harmonizēt.
Izmainīt var jebko un visu šajā dzīvē!!! Jāmācās pašiem un citiem jāmāca kā to izdarīt mūsu terapijā ar mūsu instrumentiem. Tikai cilvēki ir jāizglīto, ka tas ne vienmēr vai nekad nav patīkami. Ka tas var būt sāpīgi, nepatīkami, prasa pacietību, neatlaidību un tam jābūt kā mērķim.                      

Daudziem  cilvēkiem tas var arī būt ļoti patīkami, dievīgi, atbrīvojoši un radoši. Atkarīgs no grēku sakrājumiem, daudzuma, veidiem un attieksmes pret dzīvi.

Mēs izveidojam terapiju, darbgaldus, instrumentus un jāturpina, lai tā darbotos un nāktu rezultāti izmaiņu un uzlabojumu. Bet daudziem  Dvēselē iekrīt, ka nenāks viss ureiz, tūlīt un daudz. Tiem nospļauties par veidoto, darīto, par dzīvi, sevi un citiem.
Mūsu video, mūzika, meditācija, gongi, ir spējīgi paši aiziet līdz cēloņiem un tos izmanīt. Jāstāsta kā tas notiek. Un tad kad tas notiek jāmāca harmonizēties cilvēkiem. Arī to dara mūsu instrumenti tikai jāmāca cilvēkiem kā to darīt. Un caur šiem procesiem jāiegūst rezultāti, konkrētas izmaiņas, uzlabojumi, mērķi un sasniegumi. No vienkāršākā līdz sarežģītākajam.
Tas visss ir reāls ja paši ieraudzīsiet dzīves lietu būtību un mācīsieties. Ja sāksiet saniegt mērķus un iegūt reālus, uzlabojumus tad arvien vairāk cilvēki piesvērsies kā pie dvēselei vajadzīgā, derīgā un sen gaidītā!
Priekš tā sevi, instrumentus un procesus vajag izstrādāt, sakārtot, attīstīt. Bet var pusceļā aizķeraties aiz sava EGO un tālāk iet negribas, nevar un nav vajadzība. Žēl bet ko darīt?

Enerģija ir dažādas kas satāv no informācijas un enerģijas.
Sadzīves enerģijas un baudu enerģijas ir piesātinātas ar rupjākām vibrācijā un cilvēks tās uztur, pieradina un ar tām kopā virzās pa dzīvi. Jo zemākas enerģijas procesos, jo vairāk un intensīvāk var to izjust, jo tai ir inerces spēks.

Piemēram saliekot noteiktā atrumā virzītu agresiju un tādā pašā atrumā virzītu mīlestību, iedarbīgāk varēs just agresiju jo smagāka, rupjāka un taustāmāka.
Mīlestības enerģija būs plūstoša, plaša un gaistoša. Cilvēks pierod dzīvot kādā savu uzskatu salikumā un viņa Dvēseles struktūras pierod tā dzīvot un iegūt enerģiju noteiktās svārstībās un daudzumā. Līdz ko cilvēks maina savus uzskatus tā mainās enerģiju sastāvs un pie jaunām enerģijām vajag pierast, tās uztvert un ar tām dzīvot. Tām ir cita konsistence, smarža garša un nonākot lielās izmaiņās cilvēks tās neatpazīst.
Tā ir arī Jums, kad notiek lielas izmaiņas, tad veidojas šāda pāreja uz citu kvalitāti enerģiju. Un tāpēc sajūtas, kad no iepriekš zināmā, pazīstamā, ierastā nav vairs tik daudz.
Vēl viens process kur varat izlietot ļoti daudz enerģijas tas ir dzīves procesu pārlikšanā, vērtēšanā un domu maisītājā kuru aktivizē pagātnes notikumi, jaunas zināšanas, jaunas lietas un izmaiņas dzīves telpās!

 

bottom of page