top of page

PAR MUMS

IMG-20210702-WA0031.jpg

LIOSS AKTAVIO

 40 gadu pieredze enerģētikas jomā.

     Video un mūzikā ir viss Visums - plašums, brīvība un Mīlestība - tas, pēc kā ilgojas katra Dvēselīte. Caur saviem darbiem Autors dod iespēju cilvēkiem to izjust un tuvoties tam. Ceļš līdz tam nav viegls, bet viss ir atkarīgs no vēlmes.

     Lioss Aktavio rada zināšanas, kas maina, plašina cilvēka apziņu, līdz viņā pašā rodas impulss, līdz cilvēks pats izjūt -  darīt vai nedarīt, kā darīt. Tās ir zināšanas un procesi, kuros nav programma, rāmis, kuram sekot, kur nav labais un sliktais. Tas ir sevis pilnveidošanas process, kuram  nav beigas, nav tāda punkta, kad viss ir izdarīts. Limitus nosaka paša cilvēka apziņa un neatlaidība. 

     Lioss Aktavio ir ļoti stiprs cilvēks. Patiesi unikāli izjust, kā reizēm ārējs skarbums un tiešums ir dziļas Mīlestības piepildīts. Cilvēks ar brīniškīgu humora izjūtu.

Labākie video

Pieskāriens - LIOSS AKTAVIO

Pieskāriens- zemes enerģija

Unikāls instuments dzīves veidošanai

 (Attiecības) seksuālās enerģijas attīrīšanai un atjaunošanai.

     Sulīgi sarkana meža zemene savā pilnbriedā atspoguļo zemes enerģijas spēku, stabilitāti. Seksuālās un zemes enerģijas atjaunošana. Šī enerģija ir pamatā visām attiecībām – ar vecākiem, dzīvesdraugu, bērniem. Tīra zemes enerģija palīdz veidot veiksmīgas, mīlošas un saprotošas savstarpējās attiecības. 

     Šī enerģija ir pamatā visām zemes lietām - attiecībām, naudai, seksam, biznesam, bērniem, dzīvespriekam.

    

Izjūtas - LIOSS AKTAVIO

Izjūtas- meditācijai

Domu haosa mazināšanai- attīrīšanās

 Prāta mieram un intuīcijai (trešās acs čakrai). Video ir veidots, lai palīdzētu cilvēkam samazināt sava prāta haosu un mācītos koncentrēt prātu uz noteiktu objektu – degošas sveces liesmiņu un piloša ūdens lāsēm. Tā ir meditācija. 

      Cilvēka dzīves kvalitāte ir atkarīga no viņa spējas koncentrēt uzmanību uz sev vajadzīgu dzīves apstākli. Prāts attīrās un nomierinās. Prāta miers ļauj atbrīvot Dvēseli, sajust, kā tajā ieplūst siltums, labestība un mīlestība. Dabas skaņas fonā harmonizē un līdzsvaro cilvēka kopējo enerģētiku un atjauno enerģiju plūsmu darbību.Aicinājums mīlestību iepazīt un pašam uz to iet!

Meditācijas mirklis- dažādība, spēks, izmaiņas - LIOSS AKTAVIO

Meditācijas mirklis- dažādība, spēks,

   Mūsu ikdiena nav iedomājama bez mirkļiem sev, lai atslēgtos no ikdienas domām, atpūstos, relaksētos, pabūtu ar sevi un restartētu savas emocijas!
     "Brīdis, kad esi vasaras dārzā, dzīvības krāšņumā, pilnbriedā un visa dzīve ir šis mūžības mirklis. Tu esi katrs zāles stiebriņš lieganā vēja plūsmā, kukainītis, avots, saules stari, debesu zilums, ziedlapiņa, tālās mežmales, zāļu smaržas. Un rotaļīgā laimes sajūtā plūsti pa tiem.
     Un tad kādā mirklī atklājās tas līmenis, kurā tas viss top. Sajūta, ka tiek "dozētas" Visuma šūnas, kurās ir grandiozs dvēselisks saviļņojums un dziļumi, kuros jaušas svētlaimes pasaule.Rodas apziņa, ka dzīvē ir pasakaina īstenība, kuru var atklāt tepat uz vietas." 

Mūsu intereses - LIOSS AKTAVIO

Mūsu intereses

Meditācija, velo ceļojumi, video, daba, brīvība

Esam aktīvi meklētāji, kas atrodas aiz fiziskās pasaules. Tas, ko nevar redzēt ar parastām acīm.

Darbs ar cilvēkiem - LIOSS AKTAVIO

Darbs ar cilvēkiem

  • Lioss Aktavio- 40 gadu pieredze enerģētikā

  • Mirdza Liepiņa- 20 gadu pieredze meditācija, zemapziņas procesi

  • Iveta Kokoreviča- 11 gadu pieredze meditācija, lekcijas, online kursi

Cilvēku ieguvums - LIOSS AKTAVIO

Cilvēku ieguvums

Iespēja uzlabot savu dzīves kvalitāti, veselību, labsajūtu, naudu, seksu, attiecības. Pieskaroties un atrodoties mīlestībā, tā vairojas un kļūst vairāk. Tas ir tas, kas vajadzīgs visumā un cilvēku dvēselēs. Izjūtas ir tās, kas veido un vada katra dzīvi.

bottom of page