top of page

Aktavio Lioss™ video un mūzika Tavai harmonijai

Katrā cilvēkā ir spēcīga enerģija.
Kā cilvēks vada savu enerģiju?
Kādās domās un izjūtās enerģiju iesaista?
Kur virza savu dzīves potenciālu?

“Tu esi tas, ko Tu domā un jūti!”

    Pozitīvas domas un izjūtas rada pozitīvu personību, veselu fizisko ķermeni un veiksmīgu dzīvi kopumā. Prāta haoss, negatīvas domas un izjūtas iztērē milzīgu daudzumu cilvēka enerģijas, radot negatīvu personību, sāpes fiziskā ķermenī un ciešanas dzīves apstākļos.

Aktavio Lioss™ video un mūzikas spēks

    Sadarbībā ar video un mūziku cilvēks var attīstīties - iemācīties vadīt savu enerģiju un transformēt savu personību un dzīvi uz labestību, harmoniju un mīlestību. Tas ir cilvēka dzīves uzdevums!

Sadarbībā ar video un mūziku cilvēkam ir iespēja:

   •    Kļūt labākam
   •    Transformēt sevī pagātnē sakrātās negatīvās domas un izjūtas
   •    Iemācīties domāt pozitīvi
   •    Izjust sevi, citus cilvēkus un dzīvi harmoniski
   •    Atjaunot savu kopējo enerģētiku, kas ir pamats veiksmei visos dzīves aspektos - veselībā, attiecībās, darbā, seksā, materiālā pasaulē un visā kopējā dzīves ceļa virzībā.

    Aktavio Lioss, balstoties uz telepātisko redzēšanu un dziļām zināšanām par cilvēka enerģētiku, rada video un mūziku smalkās Visuma vibrācijās – Harmonijas enerģijās. Šī autora darbi nesatur sadzīves un citas negatīvas enerģijas. Harmonijā radītā video un mūzika pozitīvi, ātri un spēcīgi iedarbojas uz cilvēka smalkajām struktūrām - apziņu, zemapziņu, prātu, Dvēseli un fiziskā ķermeņa šūnām, kas pozitīvi ietekmē cilvēka dzīves kvalitāti.

Jūties noguris, daudz strādājis, iztukšots, stresā?
Atvēli laiku sev - mīli sevi!
Izjūti šīs enerģētiskās izmaiņas brīnumaino spēku!
Uzlabo emocionālo labsajūtu un fizisko veselību!
   
Ļaujies skaņu vibrācijām, kas attīra negatīvo enerģiju blokus:

  •    No tā uzlabojas asinsrites, limfātiskā, nervu un gremošanas sistēmu darbība. Atjaunojas orgānu, muguras, muskuļu un galvas darbība, līdzsvarojas asinsspiediens, attīrās locītavas.
  •    Aktivizējās seksuālā un tīra zemes enerģija, kas atbild par naudu, attiecībām un labklājību.
  •    Ķermenis kļūst viegls, brīvs un uztvere skaidra.
  •    Rodas emocionālā brīvība, iespēja ienākt jaunām idejām un uzlabojumiem visās dzīves jomās.

Skatoties Aktavio Lioss™ video un klausoties  mūziku,
cilvēkā rodas dažādas reakcijas:

   •    Cilvēks aiziet plūstošā, patīkamā eiforijas stāvoklī, lidojumā, gaismā, pilnībā, piepildījumā.
   •    Cilvēks aizmieg un pamostas uz video, melodijas beigām. Zemapziņā notiek dziļas, plašas un pozitīvas izmaiņas.
   •    Cilvēku video, mūzika var kaitināt, radīt neapmierinātību, agresivitāti un diskomfortu. Var aktivizēties izmaiņas dzīves apstākļos. Zemapziņā notiek pagātnē sakrāto negatīvo domu un izjūtu uzaktivizēšanās, transformācija un attīrīšanās. Jebkura reakcija izjūtās un dzīves procesos līdzsvarojas 1-2 dienu laikā pēc video skatīšanās un mūzikas klausīšanās.

    Aktavio Lioss™ video un mūzika ir radīti harmonijas enerģijās un atspoguļo harmonijas daudzumu cilvēkā, kurš skatās video un klausās mūziku. Jo cilvēkā ir vairāk harmonijas, jo pozitīvākas rodas reakcijas. Jo cilvēkā ir mazāk harmonijas, jo negatīvākas ir reakcijas. Lai kāda rodas reakcija, sadarbojoties ar video un mūziku, cilvēks pozitīvi mainās. Tā ir iespēja virzīties uz labestību, harmoniju un labāku dzīvi.

Kas notiek cilvēkā?
Kā sadarboties ar video un mūziku?

Katrs cilvēks vēlas būt mīlēts un mīlēt, dzīvot harmonijā, būt vesels, veiksmīgs un bagāts. Tam traucē cilvēka dziļākajos prāta un Dvēseles slāņos sakrāts piesārņojums - pagātnes negatīvās izjūtas, domas, pieredze, sāpes, ciešanas, neveiksmes un apziņas programmas.

To ir iespēja mainīt - sadarbībā ar video un mūziku pozitīvi transformēt savu personību un dzīvi!

    Skatoties video un klausoties mūziku, cilvēks bieži sastopas ar sava prāta nemieru, neapmierinātību, agresivitāti, diskomfortu, ko ikdienas dzīves skrējienā neievēro. Katrs satiekas pats ar sevi. “Kas notiek ar Tevi video un mūzikas iedarbībā, tas esi Tu pats!”. Video un mūzika aktivizē un parāda tās slēptās domas un jūtas, kas mājo cilvēka prāta un Dvēseles dziļos slāņos. Agri vai vēlu tās iznāk uz āru un izpaužas fiziskā ķermenī un dzīves apstākļos kā slimības, neveiksmes un ciešanas.

    Video un mūzikas smalko vibrāciju iedarbībā sakrātās negatīvās domas un izjūtas uzaktivizējas un atraisās. Līdz ar to cilvēkam ir iespēja iepazīt sevi un apzināti vadīt savas dzīves procesus uz harmoniju. Tā ir iespēja arī trenēt koncentrēšanos un gribu un mainīt negatīvās izjūtas uz harmonijas izjūtām - dusmas, stresu, agresiju, pretestību u.c. nevēlamas izjūtas uz sapratni,
pieņemšanu, piedošanu, pateicību, pazemību, cieņu un ticību. Tas ir nepieciešams cilvēka Dvēselei un attīstībai. Pretējā gadījumā cilvēka dzīve iet pašplūsmā, pagātnes negatīvo domu un izjūtu inercē.

Izjūtot negatīvu reakciju, būtiski:

   •    Saprast – viss, kas ar Tevi notiek, esi Tu pats! Tā ir iespēja savlaicīgi apzināties pagātnē pieļautās kļūdas – negatīvās domas un izjūtas un mainīt tās uz harmoniju. Jo pozitīvas domas un izjūtas rada veiksmīgu dzīvi, bet negatīvas domas un izjūtas rada sarežģītu dzīvi.
   •    Apzināties – notiek attīstības procesi – izjūtu alķīmija. Zemapziņā sakrāto negatīvo domu un izjūtu, prāta programmu uzaktivizēšanās, transformācija un attīrīšanās.
   •    Pieņemt notiekošos procesus sevī bez agresijas un pretestības. Pieņemšana ir paziņojums Smalkajai pasaulei par vēlmi mainīties.
   •    Kontrolēt un nepieļaut negatīvu izjūtu un domu veidošanos. Nepiesārņot savu Dvēseli!
   •    Trenēt koncentrēšanos, gribu un mainīties – uz labestību, pacietību, harmoniju un Mīlestību.
   •    Mazinot domu haosu, ļaut sevī veidoties harmonijai. Lai rodas iespēja iet uz Mīlestību. Lai Mīlestība atbrīvo Dvēseli un rodas iespēja uzlabot izjūtu un dzīves kvalitāti.

Ieteikumi veiksmīgai sadarbībai ar Aktavio Lioss™ video un mūziku:

    Video un mūzika ir unikāls un spēcīgs instruments paātrinātai cilvēka personības attīstībai.
Skatieties video un klausieties mūziku ar mērķi attīstīties, nevis iegūt kādu noteiktu stāvokli (baudu, eiforiju, lidojumu, svētlaimi u.c.).

    Sadarbojieties ar mūziku un video, līdz dzīve veidojas harmonijā. Jo regulārāk sāk pazust prāta haoss, diskomforts, sāpes ķermenī, jo lielākā harmonijā cilvēks atrodas. Būtiski izjust kaut nedaudz mirkļus, kuros cilvēks spēj koncentrēties uz pozitīvo, to izjust un kavēties tajā. No tā veidojas harmonija. Šie mirkļi veicina cilvēka attīstību un palīdz sasniegt dzīves mērķus.

Ir vairāki veidi, kā strādāt ar video un mūziku ikdienā:

   •    Atskaņojiet video un mūziku fonā. Cilvēka zemapziņā notiek pozitīvas izmaiņas – mainās un attīrās enerģijas. Attīrās arī telpu enerģētika. Ļoti efektīvi ir atskaņot mūziku un video telpā, kur spēlējas bērni.  Mūzika un video pozitīvi ietekmē bērnu fizisko un garīgo attīstību.
  •    Skatoties video un klausoties mūziku, kuri rada harmonisku reakciju, notiek apzināta sevis pilnveidošana.
  •    Skatoties video un klausoties mūziku, kuri rada sava veida diskomfortu, notiek apzināta un padziļināta sevis pilnveidošana, ja cilvēks pieņem jebkuras izjūtas un maina tās uz pozitīvām.
  •    Skatieties dažādus video un klausieties dažādas melodijas. Katrs vodeo un melodija sastāv no atšķirīgām, harmoniskām enerģijām. Klausoties melodijas ar dažādu enerģiju spektru, notiek daudzpusīga cilvēka attīstība.

Praktiski padomi padziļinātai sevis pilnveidošanai
sadarbībā ar video un mūziku:

    Video un mūzika var palīdzēt dzīves situācijās, ja to klausīsieties Mīlestības izjūtās – labestībā, pateicībā, piedošanā, pieņemšanā, pazemībā, cieņā un ticībā.

    Iesakām veidot sevī šīs izjūtas un sadarboties ar video un mūziku– Jūsu dzīvei būs iespēja pozitīvi mainīties!

Pirms video skatīšanās un mūzikas klausīšanās (piemēri):

   •    Atrodiet laiku sev vienatnē, ērti apsēdieties, atbrīvojieties, aizveriet acis un pateicieties Radītājam, sev vai dzīvei par visu labo, kas Jums dzīvē ir dots. Veltiet laiku pateicībām. Piemēram, “Paldies, Radītāj, par šo labo mirkli.” “Paldies, dzīve, par attīstības iespējām!”. Laiks pateicībām nav ierobežots, atrodiet vismaz 5 lietas, par ko esiet dzīvē pateicīgi un kavējieties katrā pateicībā iespējami ilgāku laiku. Atbrīvotā atmosfērā, sev patīkamā skaļumā tad klausieties mūziku vai skatieties video.

   •    Atrodiet laiku sev vienatnē, ērti apsēdieties, atbrīvojieties un pasmaidiet sev. Ļaujiet, lai pasmaida Jūsu seja – mīļi un silti. Veidojiet smaidu sejā un veltiet  tam visu savu uzmanību. Kādu laiku kavējieties smaidā sejā. Tad izveidojiet smaidu krūtīs. Ļaujiet, lai vienlaicīgi smaida Jūsu seja un krūtis. Atrodieties kādu laiku tikai smaidā sejā un krūtīs. Pēc tam izveidojiet smaidu arī vēderā. Ļaujiet, lai vienlaicīgi smaida Jūsu seja, krūtis un vēders. Atrodieties tikai šajā smaidā. Meditācijas tehnikas laiks nav ierobežots, vēlams vismaz 5 minūtes. Atbrīvotā atmosfērā, sev patīkamā skaļumā tad klausieties mūziku vai skatieties video.

Mūzikas klausīšanās laikā:

   •    Klausoties mūziku, atkārtojiet pie sevis konkrētam dzīves brīdim atbilstošu mantru. Izvēlieties mantru, lai Jūsu izjūtās un dzīvē veidojas pozitīvais. Mantras atkārtošanas laikā cilvēka prāts atslēdzas no sadzīves, negatīvām domām  un vada cilvēku uz viņam dzīvē vajadzīgiem procesiem. Piemēram, mantra ticības, drosmes un pārliecības veidošanai “Lai manā dzīvē ienāk tas, kas man patiešām ir vajadzīgs!”, mantra harmonijas veidošanai “Es pieņemu dzīvi tādu, kāda tā ir. Es izvēlos labestību un mīlestību.”. Šīs mantras ir vienkāršas, pozitīvas un ļoti iedarbīgas. Meditācijas tehnikas laiks nav ierobežots, ieklausieties sajūtās.

   •    Klausoties mūziku, visu savu uzmanību koncentrējiet uz vienu izvēlētu priekšmetu vai ziedu Jūsu tuvumā bez vērtēšanas. Centieties, lai domas nobremzējas un ļauj apziņu fokusēt uz izvēlēto priekšmetu. Ja domas parādās, tad atkal apzināti pievērsieties koncentrācijai. Un tā šai procesā trenējiet savu apziņu, lai pierastu disciplinēt savas domas. (Jo disciplinētu domu var koncentrēti novirzīt uz vēlamo procesu veidošanu dzīvē. Viss, ko mēs jūtam un domājam, ienāk un piepildās mūsu dzīvē – tāds ir Visuma likums!). Meditācijas tehnikas laiks nav ierobežots.

   •    Skatoties video, klausoties mūziku, iztēlojieties, ka Jūs atgriežaties kādā patīkamā vietā pie dabas, kur esat juties harmoniski, vēlams vienatnē. Atsauciet atmiņā, ko tur redzējāt, dzirdējāt, jutāt. Fokusējiet apziņu tikai uz savām pozitīvajām izjūtām, neaktivizējot domu skrējienu. Meditācijas tehnikas laiks nav ierobežots, ieklausieties sajūtās.

    Izvēlieties to sadarbības veidu ar mūziku, kuru tai brīdī sajūtat kā vispiemērotāko.
Klausieties dažādas melodijas un izmantojiet dažādus sadarbības veidus ar video, lai notiek nepārtraukta attīstība!

Atziņas no Aktavio Lioss dzīves mācībām:

-Video un mūzika tiek radīti atrodoties Dievišķajās enerģijās. Bez ikdienas sadzīves enerģijas piejaukuma.
Autors ir ar izteikti attīstītu telepātisko redzēšanu smalkās pasaules procesos.

- Skatoties video un klausoties mūziku, cilvēks piesātinās ar Dievišķo enerģiju, tā pamazām sāk ieplūst Dvēseles telpiskumos un pozitīvi darboties cilvēkā.

- Sākas tīrīšanās procesi ar neapmierinātībām, ar iekšējām agresivitātēm, ar diskomfortu sevī un apstākļos, kuros atrodamies. Vai nu tos pastiprināsim negatīvajā, sāksim pasliktināt savu stāvokli, vai arī, izjūtot tīrīšanos un diskomfortu, sāksim strādāt ar sevi, mainot uz pozitīvo, uzlabosim savu stāvokli un attīrīsim sevi, palīdzot ienākt Dievišķām enerģijām caur video un mūziku.

- Dievišķā enerģija kopā ar muzikālo vibrāciju taisno ar negatīvo deformētās struktūras cilvēka Dvēselē un cilvēku piesātina ar Dievišķo enerģiju un caur to sākas attīrīšanās procesi. Tas notiek, kad skatās un klausās video un meditatīvo mūziku, kuru veidojis cilvēks, atrodoties patīkamās, augstā līmenī Dievišķajās enerģijās. Cilvēki, kuri pēc meditatīvajiem seansiem jūtas mierīgi, komfortabli un kuriem lēnām notiek kaut kādas nelielas diskomfortiskas izmaiņas, ir daudz tīrāki enerģētiski un ir mazāk deformētas struktūras viņu iekšējā Dvēseles pasaulē.

- Meditatīvie video un mūzika palīdz Dvēselē ienākt Dievišķai enerģijai un palīdz attīrīties. Tas, kas ceļas uz augšu izjūtās, reakcijās Dvēselē, ar to jāstrādā un galvenais jāstrādā pareizi, lai tas negatīvais mazinātos un līdzsvarotos, bet ne pastiprinātos un pastiprināti grautu iekšējo pasauli un mocītu Dvēseli! Tā nedrīkst būt. Ja tā dara cilvēks, tad pamazām viņš sāk protestēt pret mūziku un sāk neticēt video lietderībai un sāk veidoties iekšā diskomforts, kurš sāk pamazām vārīties (domu maisītājs - haoss) un ar laiku pieaug. Un tad to negatīvo ir daudz grūtāk attīrīt. Un video un mūzika šeit būs tikai palīdzējusi - gan tad, kad cilvēks strādā ar sevi un mainās uz pozitīvo, gan arī tad, kad viņš nedarbojās, bet vārās iekšā (domu haoss), jo tāpat nāksies iekšējo pasauli pamazām savest kārtībā, citādi uzlabošanos dzīvē, veselībā un veiksmi būs grūti sagaidīt!


- Visus apstākļus paši veidojam, apkārtējie ir tikai instrumenti - velk uz leju vai ceļ uz augšu! Grūti no kaut kā attālināties, lai kaut ko citādāk redzētu!

- Mēs paši, protams, virzāmies tur, ar ko varam sevi piepildīt uz doto brīdi. Jo lielāks trūkums kaut kā, jo vairāk tiecamies uz to, neredzot, vai tas dos piepildījumu pēc gadiem. Bet izrādās pretēji, pēc gadiem tas nav derīgs un grauj kopā pašu cilvēku, kurš tik stipri dotajā brīdī uz kaut ko ir tiecies!
Tā ir attīstība!

- Protams, ka daudz jāmācās. Un šīs mācības ir sarežģītas, kur uz katra soļa var paklupt un kļūdīties, kamēr iemācāmies un ieveidojam vēlamo - Dievišķo, pozitīvo savās izjūtās, sevī un attieksmē. Tas prasa gadus, darbu, neatlaidību un centību. Ātri izmainīt sevi nevar, var tikai vēlamāk pieiet pie vēlmes mainīties un darbā sevi izmainīt un nevilkt to procesu garumā. Tas dod iespēju mazāk izstiept savu vēlamo attīstību pozitīvo!


Uzmanību! Mūziku nedrīkst klausīties vadot automašīnu!

    Ja skatoties video un klausoties mūziku rodas spēcīgas emocijas, samaziniet klausīšanās biežumu un ilgumu. Kad emocijas samazinās un uzaktivizētie dzīves procesi līdzsvarojas, turpiniet klausīties mūziku un skatīties video.

    Lai katram izdodas redzēt, dzirdēt, sajust, atrast sevi un pasauli! Mainīties un veidot pozitīvo un iet uz Mīlestību! Video un mūzika tajā palīdzēs, ja veidosiet ticību, sadarbību un attīstību!

Ja ir vēlme uzzināt ko vairāk un plašāk, jautājiet mums!

Dvēseles harmonijas studija LAWIO:
www.lawio-e.com

Iveta Kokoreviča, + 371 26423699,
iveta.lawio@gmail.com
Mirdza Liepiņa  +371 25373635  
lawiostore@gmail.com

Radiet brīnumus paši sadarbībā ar video un mūziku!

Tavs smaids, labestība un griba + Lawio neparastie video, mūzika = virzība, nākotnes izmaiņas  – Mīlestība!

 

bottom of page