top of page

KATRA CILVĒKA IZJŪTU SVARĪGUMS DZĪVĒ, VISUMĀ.

MĪLESTĪBAS SASTĀVDAĻAS

Šajā materiālā iegūsiet sapratni par izjūtām, kad ir mīlestība un kad nav mīlestības. Sapratni par sevi un apkārtējiem cilvēkiem.

dvēsele

KĀDĒĻ VAJAG ŠO INFORMĀCIJU ZINĀT

TIKAI MAINOT SEVI, VAR MAINĪTIES DZĪVES LIKTENIS.

lawio

Lai iegūtu dzīvē patiesi izmaiņas, vajag mainīt savu rakstura īpašības.

lawio-icon-2.png

Vajag mainīt savu attieksmi pret apkārtējiem cilvēkiem. Pret vecākiem, bērniem, partneriem, draugiem, kolēģiem.

lawio-icon-3.png

Vajag mainīt savus dzīves uzskatus, iegūtos pagātnē, ģimenē, dzimtā.

lawio-icon-4.png

Vajag iemīlēt sevi kā visuma daļiņu.

lawio-icon-5.png

Tavas izmaiņas palīdzēs sasniegt mērķus veselībā, personīgā dzīvē un biznesā. Mainīsies dzīves notikumi, mainīsies veselība fiziskā un emocionālā.

ŠĪ INFORMĀCIJA TIEM, KAS VĒLĀS

Vēlies izmainīt savu dzīvi, likteni? Vēlies uzlabot dzīvības enerģiju, dzīvesprieku, veselību, attiecības ar bērniem un vecākiem, darba lietas, naudas plūsmas un kļūt labāks cilvēks priekš sevis un apkārtējiem? Vēlies iegūt iekšējo harmoniju un līdzsvaru?

IERAUDZĪT PATIESO UN
SAVAS KĻŪDAS

Cilvēks pa dzīvēm saveido vērtējumus, uzskatus, kuri rada kļūdainu uzvedību, izjūtas, rīcības. Vienīgais patiesais cilvēka stāvoklis ir redzams Dvēselē. Tur vai nu ir mīlestība vai nav. Tāpēc vajag mācīties iepazīt katram savu Dvēseli. Tieši Dvēsele un tās stāvoklis nosaka visu, kas ar cilvēku dzīvē notiek- ģimenē, dzīves apstākļos.

Пластиковая Мода

PIEDOT SEV UN CITIEM

Vai Tev ir sarežģījumi dzīvē, attiecībās ar vecākiem, partneriem, bērniem, veselībā, naudas lietās un seksuālā jomā? Nevari sasniegt mērķus? Cilvēki dara pāri, pazemo, nenovērtē, sāpina? Ir veselības problēmas? Strīdi, nesaskaņas ar kaimiņiem, vecākiem, bērniem, partneriem? Darbā cīņas, pierādīšana, pazemojumi? Vajag sākt veidot sevī mīlestību vairāk- katru dienu, katru mirkli.

Вишневое дерево

PATEICĪBAS SVARĪGUMS

Ļoti svarīgi iemācīties pateikties par visu dzīvē notiekošo. Pateikties par labām lietām, kas notiek. Un iemācīties pateikties par lietām, cilvēkiem, kas mūs sāpina, audzina, dara pāri, jo tas mums rāda priekšā, ka kaut ko dzīvē daram nepareizi- kļūdamies, grēkojam.

Освещенные Flower Bud

HARMONIJAS VEIDOŠANĀS

Ja vēlies savā dzīvē kaut ko uzlabot, sasniegt, izmainīt - sāc ar sevi!

Viss, kas notiek mūsu dzīvē – attiecībās, darbā, veselībā, naudas lietās, ir spogulis mūsu attieksmei pašiem pret sevi, dzīvi.

Jo vairāk mīlestības pret sevi, jo harmoniskāk mēs jūtamies un efektīvāk varam sasniegt mērķus gan personīgā, gan biznesa jomā.

Prasības dzīvē var būt tikai pret sevi! Tāds ir Visuma likums.

lawio
Бродя Traveler

MĪLI SEVI, TAVA DZĪVE
VAR MAINĪTIES!

Esi ar mums un Dvēsele atradīs ceļu uz mīlestību!

Nodarbību zināšanas un metodes ir balstītas uz Liosa Aktavio 40 gadu ilgajiem pētījumiem cilvēka, dzīvības un Visuma procesu enerģētikā un izstrādātajā metodoloģijā "Dvēseles terapija". Cēloņu-seku likumsakarības, mijiedarbības dziļos slāņos, dziļu pētījumu veikšana ar telepātijas palīdzību. Ir zināmi cēloņi notikumiem cilvēka dzīvē, un to var mainīt, uzlabot. Ja ir problēmas ar veselību, darbu, attiecībām, naudu, ģimeni, bērniem, tas nozīmē, ka trūkst mīlestības. Tas ir jāmācās katru dienu. Atliek rīkoties un mainīties!

SAZINĀTIES

Labprāt atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un sniegšu jebkuru informāciju

Paldies, ka iesniedzāt!

bottom of page