top of page

LŪGŠANAI IR LIELS SPĒKS

Dvēsele tā ir struktūra, kas nosaka visus notikumus mūsu dzīvē. Viss notiek izrietot no pieredzes informācijas un enerģijas, sakrātās pagātnē, dzimtā.

Nevis dzīvot tajās izjūtās kas ir, bet veidot tās izjūtas, kuras vajadzīgas lai Dvēsele dzīvotu harmonijā, līdzsvarā, pateicībā, pacietībā, mīlestībā un lai tā būtu tā ir attieksme.

Lai pret dzīves procesiem notiekošajiem būtu harmoniska attieksme!

No tā mainās dzīves notikumi uz pozitīvākiem.

LŪGŠANA, PĀRDOMA

Agrāk, kad es lūdzos visumam, es vienmēr lūdzos kautkā pazemīgi, tā, itkā būtu vainīga, mazvērtīga, nelīdzvērtīga... ar visu no tā izrietošiem "lūdzu piedod", "lūdzu, lūdzu", "lūdzu , ja vari, palīdzi"...utt.

Tagad saprotu, ka man nekas nav jādara, lai Visums mani mīlētu. Jo Viņa mīlestība ir bez nosacījumiem. Vienīgais, kas mani spēj mani nosodīt, esmu es pati.

Rodas jautājums: " kā lūgties Visumam, ja zinātu, ka Tavas lūgšanas tiks uzklausītas?", es līdz galam nespēju šo izprast. Un pēc laika sapratu.

Jo es palūdzu tā, it kā viņš mani dzird. Pirmo reizi mūžā. Ar sievietes pārliecību, par kuru vienmēr labprāt un ar prieku vēlēsies rūpēties gan vīrieši, gan cilvēki, gan citas būtnes.

Pirmo reizi savā mūžā es vērsos pie visuma tā, it kā tas patiešām eksistē.

Kad es palūdzu viņam atrisināt manu situāciju, es it kā pilnībā paļāvos uz viņu, un atdevu viņam savu sitāciju. Es vispār pārstāju uztraukties.

 

VIDEO DVĒSELES MIERAM,
HARMONIJAI, LĪDZSVARAM

Esi piekusis, nostrādājies, dusmīgs, nervozs, stresā, panikas lēkmes, domu haoss darbojas ik dienu.

Skaties šo video un uzmanību, apziņu savu ieliec sveces liesmā. Un centies nekur nepiedalīties ar savu uzmanību. Ne domās, ne izmaiņāk kas notiks pašā vai apkārt.

Skaties video tik ilgi kamēr samazinās domu daudzums, skrējiens. Kamēr paliek vieglāk, mierīgāk, līdzsvarotāk. Tas palīdzēs atgūt Dvēseles, domu līdzsvaru, atrast risinājumus, iegūt skaidru prātu.

KARMAS TRAUKS – karmisko apstākļu kopums

Visā enerģijās, harmonijā svarīgi ir līdzvars 50%-50% mīlestība un agresija. Ja šis līdzsvars tiek izmainīts, pazaudēts un vairāk uzkrājas agresija, tad dzīvē sākas nepatikšanas, ciešanas, sāpes.

Katrā cilvēkā ir uzkrāts karmisko apstākļu kopums. Vizuāli to var iztēloties kā trauku, kur uzkrājas negatīvās emocijas un pārdzīvojumi.
Cilvēks atnāk šajā dzīvē jau ar noteiktu iedzimto karmas daudzumu – gan pozitīviem, gan negatīviem pārdzīvojumiem, ko cilvēks uzkrājis iepriekšējās dzīvēs. Un šīs dzīves laikā karmisko apstākļu kopumu cilvēks vai nu papildina negatīvā vai pozitīvā virzienā.
Visumā viss tiek svērts un mērīts un atkarībā no cilvēka sapelnītā veidojas viņa dzīves procesi. Par karmas trauka piepildījumu var spriest pēc notikumiem cilvēka dzīvē.

Agresija Dvēseli savekl, deformē, piesārņo.

Mīlestība Dvēseli piepilda, sasilda, pilnveido, dod dzīvību, plūsmas, cirkulācijas!

Dvēseles stāvoklis un sakrājumi (saturs- informācija un enerģija) ir tas kas veido notikumus katra dzīvē. Svarīgi ir kvalitāte!

KAS NOTIEK NO  SAKRĀTĀS AGRESIJAS

Diagnozi var veikt pats cilvēks pētot savu dzīvi un notikumus tajā.

35-40% agresijas - cilvēka dzīve rit veiksmīgi, savstarpējās attiecības ir saskanīgas, naudas darījumi patīkami veidojas, ir harmoniskas ģimenes attiecības, iekšēji apmierināts ar dzīvi, laba veselība. Veiksmīgi notiek darījumi un mērķu sasniegšana.

50-60% agresijas - rodas slimības, parādās sarežģījumi dzīvē, problēmas ģimenes attiecībās, neizdošanās darbā, negatīvi notikumi dzīvē, ieceres piepildās ar grūtībām, ir nomāktība. Kādā no dzīves jomām var ņemt nost dzīvē vēlamo.

75-80% agresijas-  parādās smagas slimības, sarežģītas attiecības ar cilvēkiem, šķiršanās ģimenē, tuvinieku, draugu zaudējumi, naudas zaudējumi, avārijas, nopietnas neveiksmes visās dzīves jomās. Fiziskas ķermeņa deformācijas, kroplības. Pazemojumi, pāri darījumi, ierobežojumi, negadījumi, neizdošanās, nenotiek mērķi, veidojas haoss, bezizeja, neticība, šaubas, neziņa.

92-95% agresijas- noņems nost visu dzīvē. Un ņems nost dzīvību.

KĀ TIEK PIEPILDĪTS KARMAS TRAUKS

Visuma likumu pamatā ir neveidot, neizjust un neizdalīt no sevis negatīvu enerģiju. Jebkura veida negatīvas izjūtas un izpausmes piepilda karmas trauku.
Viena no lielākajām negatīvajām izpausmēm cilvēka dzīvē ir nespēja pieņemt apkārtējo pasauli un sevi. Cilvēks veido neapmierinātību - negatīvas emocijas pret sevi, citiem cilvēkiem un pasauli. Neapmierinātība rodas no tā, ka cilvēkam pašam galvā ir ideja par to, kādai jābūt apkārtējai pasaulei, cilvēkiem apkārt, kādam jābūt pašam. Ja izveidotais pasaules uzskats nesakrīt ar realitāti, rodas neapmierinātība, dažādas negatīvas izjūtas un izpausmes.
Ja cilvēks nevar iedomāties savu dzīvi bez kaut kā, piešķir pārāk lielu nozīmi kaut kam šajā dzīvē, tā ir idealizācija. Cilvēki idealizē pārsvarā darbu, ģimeni, naudu, varu, stāvokli sabiedrībā, attiecības, izskatu, spējas, zināšanas. Tādā veidā cilvēki cenšas sevi piepildīt ar to, kas viņiem pietrūkst – Mīlestību!
Karmas trauks tiek piepildīts caur šādiem procesiem:

  • Viedokļu veidošana.

  • Bailes, aizvainojumi, lepnība.

  • Idealizācijas par darbu, sadzīvi, ģimeni, savām spējām, zināšanām, prasmēm.

  • Vēlēšanās sevi pierādīt - sevis apliecināšana, citu pazemošana.

  • Pārākums par citiem, pārdzīvojumi, dusmas, naids, nosodījums.

  • Vēlme visu dzīvē kārtot pašam.

  • Agresija caur neapmierinātību uz citiem un sevi.

Ļoti daudz piemēri ir dzirdēti, kad ārēji patīkamiem un jaukiem cilvēkiem, kas dzīve dara it kā labu, notiek visādas nelaimes un nepatikšanas. Un pats cilvēks un apkārtēji cilvēki nevar saprast, kā tā var būt, tik jauks un labs cilvēks, bet dzīvē tā neiet? Kāpēc tā? Tas ir tāpēc, ka cilvēks iekšējā pasaulē – Dvēselē nedzīvo harmonijā ar sevi un Visumu, krāj sevī negatīvas izjūtas, emocionālus pārdzīvojumus.
Sāpes rodas tikai no vēlmju nepiepildījuma!

NODARBĪBAS ILGUMS 50 MINŪTES.  KATRA NODARBĪBA SASTĀV NO 3 DAĻĀM:

  • Ieskats skolotāja Aktavio Lioss dzīves mācībās par mīlestību pašam pret sevi.

  • Praktisks vingrinājums prāta atbrīvošana no ikdienas domām.

  • Meditācija, kuras laikā tiks praktizēta noteikta tehnika, lai veicinātu iespēju mīlēt sevi.

MEDITĀCIJAS UNIKALITĀTE:

​Meditācijā tiek atskaņota īpaša Aktavio Lioss meditācijas mūzika, kas radīta augsta līmeņa enerģijās un palīdz attīrīt un mainīt pagātnē sakrātās negatīvās domas un emocijas un veidot Dvēselē mīlestību.

Бродя Traveler

MĪLI SEVI, TAVA DZĪVE
VAR MAINĪTIES!

Esi ar mums, un Dvēsele atradīs ceļu uz mīlestību!

Nodarbību zināšanas un metodes ir balstītas uz Liosa Aktavio 40 gadu ilgajiem pētījumiem cilvēka, dzīvības un Visuma procesu enerģētikā un izstrādātajā metodoloģijā "Dvēseles terapija". Cēloņu-seku likumsakarības, mijiedarbības dziļos slāņos, dziļu pētījumu veikšana ar telepātijas palīdzību. Ir zināmi cēloņi, kāpēc tas, kas notiek ar cilvēku, un to var mainīt, uzlabot. Ja ir problēmas ar veselību, darbu, attiecībām, naudu, ģimeni, bērniem, tas nozīmē, ka trūkst mīlestības. Tas ir jāmācās katru dienu. Atliek rīkoties un mainīties!

bottom of page